مراسم تودیع و معارفه مدیر عامل شرکت ملی کشت و صنعت و دامپروری پارس برگزار شد

 

مراسم تودیع و معارفه مدیر عامل شرکت ملی کشت و صنعت و دامپروری پارس با حضور اعضای محترم هیات مدیره ، معاونین ، مدیران و روسای واحدهای تولیدی و اداری شرکت برگزار شد.

این مراسم که با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید شروع شد با ارائه حکمی توسط آقای فریدون توحیدی مقدم ریاست محترم هیات مدیره شرکت ، دکتر ارسلان کاظم پور به عنوان عضو هیات مدیره و مدیر عامل جدید شرکت ملی کشت و صنعت و دامپروری پارس منصوب و از تلاش‌های آقای مهندس جلال گلچین مدیر عامل پیشین شرکت تشکر و قدردانی شد.
آقای فریدون توحیدی مقدم در این مراسم طی سخنانی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات آقای مهندس گلچین ، حضور دکتر کاظم پور را به عنوان یکی از مدیران حوزه تولیدات کشاورزی برپایه صنعت نوین کشاورزی به این شرکت تبریک گفت و تصریح کرد: قطعاً برگزاری اینگونه مراسم و مناسبت‌ها نیز نه به عنوان مراسم تودیع و معارفه  بلکه به نوعی جابجایی مسئولیت هاست که آقای مهندس گلچین به دلیل افتخار بازنشستگی از شرکت خداحافظی و جناب دکتر کاظم پور با انرژی مضاعف و با بهرمندی از تکنولوژی نوین کشاورزی سیاست های تولیدی و اقتصادی شرکت را ادامه خواهند داد.
همچنین در این مراسم آقایان سید مصطفی عمادی مدیر عامل محترم شرکت کشت و صنعت توسعه ملی و آقایان آرتین شاه نظری و مسعود علیان اعضای محترم هیات مدیره شرکت ملی کشت و صنعت و دامپروری پارس ضمن تشکر از مدیرعامل پیشین برای آقای دکتر ارسلان کاظم پور آرزوی توفیق نمودند و ابراز امیدواری کردند که با عنایت خدای تبارک و بهرمندی از تجارب و تخصص خویش گام مهمی در توسعه و آبادانی شرکت بردارد.

در این مراسم دکتر ارسلان کاظم پور با ابراز خرسندی از ورود به جمع صمیمی و گرم شرکت با ایراد سخنانی در خصوص سیاست های کاری و مدیریتی خویش مباحثی را مطرح نمودند.

 

وزارت جهاد كشاورز

جهاد كشاورزي استان اردبيل

خبرگزاري كشاورزي ايران

شبكه اطلاع رساني گندم ايران

سازمان هواشناسي كشور