تولیدات و عملکردها

سیستم نگهداری دام ها ، بهاربندهای فری استال با بستر ماسه بادی می باشد که روزانه مورد سرویس و شارژ قرار گرفته و کودروبی و کود برداری نیز انجام می شود.

خوراک ریزی به صورت R.M.T توسط فیدرهای موجود انجام می شود و روزانه تقریباً همه وقت خوراک تازه در اختیار دام می باشد . جیره ها با نرم افزارهای روز و با استفاده از بهترین خوراک ها و نهاده ها پس از کسب اطلاعات حاصل از آنالرز آنها در آزمایشگاه های معتبر انجام می گردد.

ارزیابی و انتخاب اسپرم توسط کارشناسان مجرب و با استفاده از اسپرم های برتر و مناسب خارجی و بکارگیری نرم افزارهای روز انجام می شود.

شیر تولیدی با کیفیت بالا و بار میکروبی و سوماتیک سل کانت زیر 200 هزار می باشد و با کسب استانداردهای بین المللی نه تنها مورد تأیید کارخانجات بنام و معتبر کشور می باشد بلکه کاندید صادرات به کشورهای دیگر نیز می باشد.

جهت حفظ سلامت دام ها که نهایتاً منجر به تولیدات سالم و امن می گردد، از مطمئن ترین واکسن ها و حتی واکسن های تکمیلی استفاده شده و سالانه از تمام دام های گله مولد خونگیری و آزمایشاتی بر روی آنها انجام می پذیرد و نهایتاً دام های آلوده از گله حذف می گردد که این کار موجب جلوگیری از انتشار آلودگی در گله و کسب تولیدات سالم تر می شود.

واحد آبزی پروری:  در چند سال اخیر به جهت استفاده بهینه از منابع موجود با استفاده از پایاب و هرزآب حاصل از آبیاری مزارع ، مجموعه اقدام به پرورش ماهیان گرمابی به صورت آزمایشی و تحقیقاتی نموده است و سالانه حدود بیست تن ماهی آمور، کپور، کله گنده و فیتوفاک برداشت می نماید. که پس از تکمیل و انجام تحقیقات نهایی و بررسی های مورد نیاز قصد به توسعه آن به تناژهای بسیار بالا را دارد.

درباره شرکت

براي توسعه و عمران دشت مغان ، سرمايه‌گذاريهاي قابل ملاحظه‌اي از منابع مالي كشور انجام شده است كه عمدتاً مصروف عمليـات احداث سد مخزني قزل قشلاق ، سد انحرافي اصلاندوز ، شبكه آبـرساني ، قطعه‌بندي ، تسطيح ، شبكة زهكشي و … شده است.

بمنظور بهره‌برداري مطلوب از سرمايه‌گذاريهاي بعمل‌ آمده و بازگشت اصولي آن از طريق افزايش توليدات زراعي و دامي و محصولات صنايع وابسته ، از 90هزار هكتار اراضي زير شبكه حدود 63 هزار هكتار بعهدة شركت كشت و صنعت و دامپروري مغان گذارده شد. بيش از 18000هكتار از اراضي فوق‌الذكر كه در جنوب شبكه اصلي قرار داشت، مي‌بايستي از طريق پمپاژ آب از كانال و توزيع آن در اراضي بالادست با استفاده ازتكنولوژي نوين كه اجباراً نياز به سرمايه‌گذاري و تأمين منابع مالي داشت به زيركشت برده مي‌شد.

لذا پس از انقلاب شكوهمند اسلامي ‌ضرورت تأسيس شركت‌ ملي‌ كشت‌ و صنعت و دامپروري پارس بعنوان راه حل مناسب و ضروري (با استفاده ازسرمايه‌هاي غير دولتي)براي بهره‌برداري از اراضي عمران نشده كشت و صنعت مغان انتخاب گرديد.

پرتال اطلاع رسانی شرکت ملی کشت و صنعت دامپروری پارس

آدرس: اردبیل، پارس آباد ، جاده پروژه منطقه عملیاتی شرکت ملی کشت و صنعت و دامپروری پارس

 

تلفن: 3-32175001 045  | فاکس: 32175022 045 | رایانامه info@parsagroinc.ir | کد پستی: 5693131961

شبکه های اجتماعی:   |   |   |

 

بازدید امروز: 33 | بازدید دیروز: 152 | بازدید کل: 8794

تمامی حقوق برای شرکت ملی کشت و صنعت دامپروری پارس محفوظ است.

Template Design:ardim Group