اکبر محمدزاده مدیر عامل شرکت ملی پارس طی پیامی شهادت <<شهید علی بیرامی >> سرباز مدافع وطن شهرستان پارسآباد را تسلیت گفت

متن پیام بدین شرح است:

بسم رب الشهدا والصدیقین

خبر شهادت سرباز شجاع، دلاور و سرافراز وطن، “شهید علی بیرامی ” که در روز جمعه هیجدهم مهر ماه ٩٩ در حین ماموریت و مرزبانی از مرزهای میهن اسلامی و خاک وطن به دست گروهک تروریستی پژاک به شهادت رسید موجب تالم و تاثر عمیق اینجانب گردید.

عزت،‌ استقلال و سرزمین ایران عزیز اسلامی همواره مورد طمع بدخواهان و اشرار کوردل بوده است، لیکن فرزندان قهرمان و شجاع ملت رشید ایران، هوشیار و بیدار در راه پاسداری و حراست از مرزهای کشور و مبارزه با گروه‌های شرور، جان بر کف نهاده و شجاعانه ایستادگی کرده‌اند و شهادت را افتخاری بزرگ برای خویش می‌دانند.

اینجانب به نمایندگی از خانواده بزرگ شرکت ملی پارس، شهادت غرور آفرین سرباز سرافراز وطن، شهید علی بیرامی را به خانواده معظم ایشان و مردم شهید پرور شهرستان پارسآباد تبریک و تسلیت عرض می‌نمایم.
امیدوارم خداوند روح مطهر آن شهید والامقام را با شهدای کربلا محشور و به بازماندگان، صبر جمیل و اجر جزیل عنایت فرماید.

اکبر محمدزاده
مدیر عامل شرکت ملی پارس

درباره شرکت

براي توسعه و عمران دشت مغان ، سرمايه‌گذاريهاي قابل ملاحظه‌اي از منابع مالي كشور انجام شده است كه عمدتاً مصروف عمليـات احداث سد مخزني قزل قشلاق ، سد انحرافي اصلاندوز ، شبكه آبـرساني ، قطعه‌بندي ، تسطيح ، شبكة زهكشي و … شده است.

بمنظور بهره‌برداري مطلوب از سرمايه‌گذاريهاي بعمل‌ آمده و بازگشت اصولي آن از طريق افزايش توليدات زراعي و دامي و محصولات صنايع وابسته ، از 90هزار هكتار اراضي زير شبكه حدود 63 هزار هكتار بعهدة شركت كشت و صنعت و دامپروري مغان گذارده شد. بيش از 18000هكتار از اراضي فوق‌الذكر كه در جنوب شبكه اصلي قرار داشت، مي‌بايستي از طريق پمپاژ آب از كانال و توزيع آن در اراضي بالادست با استفاده ازتكنولوژي نوين كه اجباراً نياز به سرمايه‌گذاري و تأمين منابع مالي داشت به زيركشت برده مي‌شد.

لذا پس از انقلاب شكوهمند اسلامي ‌ضرورت تأسيس شركت‌ ملي‌ كشت‌ و صنعت و دامپروري پارس بعنوان راه حل مناسب و ضروري (با استفاده ازسرمايه‌هاي غير دولتي)براي بهره‌برداري از اراضي عمران نشده كشت و صنعت مغان انتخاب گرديد.

پرتال اطلاع رسانی شرکت ملی کشت و صنعت دامپروری پارس

آدرس: اردبیل، پارس آباد ، جاده پروژه منطقه عملیاتی شرکت ملی کشت و صنعت و دامپروری پارس

 

تلفن: 3-32175001 045  | فاکس: 32175022 045 | رایانامه info@parsagroinc.ir | کد پستی: 5693131961

شبکه های اجتماعی:   |   |   |

 

بازدید امروز: 102 | بازدید دیروز: 249 | بازدید کل: 9471

تمامی حقوق برای شرکت ملی کشت و صنعت دامپروری پارس محفوظ است.

Template Design:ardim Group