برگزاری مراسم بزرگداشت ایام فاطمیه و دهه مبارک فجر در شرکت ملی پارس

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت ملی پارس، برگزاری مراسم بزرگداشت ایام فاطمیه و دهه مبارک فجر ظهر امروز با حضور مسئولان شهرستان پارس آباد و شهر جعفرآباد مراسم بزرگداشت ایام فاطمیه و گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی در شرکت ملی کشت و صنعت پارس برگزار شد.

حجت الاسلام رشادی امام جمعه پارس آباد با اشاره به پاکدامنی حضرت فاطمه زهرا (س) گفت: امروز دشمنان اسلام با هدف قرار دادن باورهای دینی سعی در انحراف جوانان ما هستند.

وی اظهار داشت: امروز دشمنان با استفاده از شبکه های مجازی و رسانه های خود به نحوی که متوجه شویم بر روی عقاید جوانان و مردم کشور ما تاثیر می گذارند.

وی ادامه داد: مسئولان باید با همت جهادی خود در جهت رفع مشکلات مردم قدم برداشته و دشمنان اسلام را مایوس کنند.

ارسلان کاظم پور در ابتدای این مراسم با اشاره به اقدامات انجام یافته شرکت پارس گفت: همزمان با جشن چهل سالگی انقلاب میتوان آثار و برکات انقلاب اسلامی را لمس کرد.

وی با بیان اینکه در آینده ای نزدیک شاهد توسعه روز افزون شرکت پارس خواهیم بود، گفت: این شرکت در برنامه پنج ساله خود بر توسعه صنایع تبدیلی متمرکز شده که میتوان به احداث کارخانه لبنیات اشاره کرد تا از خام فروشی محصولات شرکت جلوگیری شود.

وی افزود: تاسیس کارخانه روغن کشی نیز جزوی از برنامه پنج ساله شرکت پارس است تا تولیدات این مجموعه عظیم به محصول مصرفی هموطنان عزیز تبدیل شود.

در پایان این مراسم مسئولان شهرستان پارس آباد و شهر جعفر آباد پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی ایران را امضاء نمودند و شایان ذکر است این پرچم به بیت رهبری هدیه می شود.

گزیده ای از تصاویر

درباره شرکت

براي توسعه و عمران دشت مغان ، سرمايه‌گذاريهاي قابل ملاحظه‌اي از منابع مالي كشور انجام شده است كه عمدتاً مصروف عمليـات احداث سد مخزني قزل قشلاق ، سد انحرافي اصلاندوز ، شبكه آبـرساني ، قطعه‌بندي ، تسطيح ، شبكة زهكشي و … شده است.

بمنظور بهره‌برداري مطلوب از سرمايه‌گذاريهاي بعمل‌ آمده و بازگشت اصولي آن از طريق افزايش توليدات زراعي و دامي و محصولات صنايع وابسته ، از 90هزار هكتار اراضي زير شبكه حدود 63 هزار هكتار بعهدة شركت كشت و صنعت و دامپروري مغان گذارده شد. بيش از 18000هكتار از اراضي فوق‌الذكر كه در جنوب شبكه اصلي قرار داشت، مي‌بايستي از طريق پمپاژ آب از كانال و توزيع آن در اراضي بالادست با استفاده ازتكنولوژي نوين كه اجباراً نياز به سرمايه‌گذاري و تأمين منابع مالي داشت به زيركشت برده مي‌شد.

لذا پس از انقلاب شكوهمند اسلامي ‌ضرورت تأسيس شركت‌ ملي‌ كشت‌ و صنعت و دامپروري پارس بعنوان راه حل مناسب و ضروري (با استفاده ازسرمايه‌هاي غير دولتي)براي بهره‌برداري از اراضي عمران نشده كشت و صنعت مغان انتخاب گرديد.

پرتال اطلاع رسانی شرکت ملی کشت و صنعت دامپروری پارس

آدرس: اردبیل، پارس آباد ، جاده پروژه منطقه عملیاتی شرکت ملی کشت و صنعت و دامپروری پارس

 

تلفن: 3-32175001 045  | فاکس: 32175022 045 | رایانامه info@parsagroinc.ir | کد پستی: 5693131961

شبکه های اجتماعی:   |   |   |

 

بازدید امروز: 32 | بازدید دیروز: 152 | بازدید کل: 8793

تمامی حقوق برای شرکت ملی کشت و صنعت دامپروری پارس محفوظ است.

Template Design:ardim Group