تعمیر و اورهال پمپاژهای اصلی 1 و 5 شرکت ملی پارس به دست نیروهای توانمند این شرکت

عملیات تعمیر و نوسازی پمپاژهای اصلی 1 و 5 اراضی شرکت ملی پارس که عمدتا وظیفه تامین آب برای آبیاری مزارع واحدهای تولیدی پارس 1 و 3 شرکت را برعهده دارد ، در جهت استفاده بهینه از منابع آبی و همچنین در راستای افزایش راندمان تولید و توسعه پایدار شرکت و پیاده کردن سیاست های مطلوب آمایشی و مدیریت منابع آب، به دستور مهندس اکبر محمدزاده مدیر عامل شرکت ملی پارس، درمحور برنامه های معاونت طرح و توسعه قرار گرفته است.

در این راستا اجرای عملیات تعویض و تعمیر قطعات مستهلک انتقال آب ، شیرهای 400 میلی متری و 300 میلی متری و همچنین بازسازی و تعمیر کلیدهای تابلو برق پمپاژها توسط پرسنل متخصص و جهادی امور سامانه های آبیاری به صورت شبانه روزی کلید خورد.

همچنین تانک های ضربه گیر پمپاژ، که کار تأمین ایمنی تاسیسات پمپاژ ها را برعهده دارد به دست نیرو های توانمند شرکت بروزرسانی و اورهال شده تا از بروز مشکلات فنی جلوگیری گردد.

روابط عمومی و امور بین الملل شرکت ملی پارس

درباره شرکت

براي توسعه و عمران دشت مغان ، سرمايه‌گذاريهاي قابل ملاحظه‌اي از منابع مالي كشور انجام شده است كه عمدتاً مصروف عمليـات احداث سد مخزني قزل قشلاق ، سد انحرافي اصلاندوز ، شبكه آبـرساني ، قطعه‌بندي ، تسطيح ، شبكة زهكشي و … شده است.

بمنظور بهره‌برداري مطلوب از سرمايه‌گذاريهاي بعمل‌ آمده و بازگشت اصولي آن از طريق افزايش توليدات زراعي و دامي و محصولات صنايع وابسته ، از 90هزار هكتار اراضي زير شبكه حدود 63 هزار هكتار بعهدة شركت كشت و صنعت و دامپروري مغان گذارده شد. بيش از 18000هكتار از اراضي فوق‌الذكر كه در جنوب شبكه اصلي قرار داشت، مي‌بايستي از طريق پمپاژ آب از كانال و توزيع آن در اراضي بالادست با استفاده ازتكنولوژي نوين كه اجباراً نياز به سرمايه‌گذاري و تأمين منابع مالي داشت به زيركشت برده مي‌شد.

لذا پس از انقلاب شكوهمند اسلامي ‌ضرورت تأسيس شركت‌ ملي‌ كشت‌ و صنعت و دامپروري پارس بعنوان راه حل مناسب و ضروري (با استفاده ازسرمايه‌هاي غير دولتي)براي بهره‌برداري از اراضي عمران نشده كشت و صنعت مغان انتخاب گرديد.

پرتال اطلاع رسانی شرکت ملی کشت و صنعت دامپروری پارس

آدرس: اردبیل، پارس آباد ، جاده پروژه منطقه عملیاتی شرکت ملی کشت و صنعت و دامپروری پارس

 

تلفن: 3-32175001 045  | فاکس: 32175022 045 | رایانامه info@parsagroinc.ir | کد پستی: 5693131961

شبکه های اجتماعی:   |   |   |

 

بازدید امروز: 17 | بازدید دیروز: 138 | بازدید کل: 18756

تمامی حقوق برای شرکت ملی کشت و صنعت دامپروری پارس محفوظ است.

Template Design:ardim Group