دیدار مدیر عامل شرکت ملی پارس از بیمارستان امام خمینی( ره ) پارسآباد و تجلیل از قهرمانان سلامت بمناسبت هفته پرستار +گزارش تصویری

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت ملی پارس؛ در این دیدار که ظهر امروز انجام شد، مهندس اکبر محمدزاده مدیر عامل شرکت ملی پارس بهمراه دکتر قربانی مدیر محترم شبکه بهداشت  از بیمارستان امام خمینی( ره) شهرستان پارسآباد دیدار و از پرستاران این بیمارستان با اهدای لوح و هدایایی تجلیل بعمل آمد

این دیدار که به بهانه روز پرستار انجام شد فرصتی شد تا از مدافعان سلامت این شهرستان قدردانی و از نزدیک شاهد رشادتهای این مدافعان و قهرمانان عرصه سلامت قرار گرفته شود

مهندس محمدزاده ضمن تبریک روز پرستار از همه کادر درمان و بویژه پرستاران بخش کرونایی این شهرستان که  در صف اول مبارزه با بیماری منحوس کرونا قرار دارند تشکر و از طرف مجموعه بزرگ شرکت ملی پارس از قهرمانان سلامت این مجموعه موفق تجلیل بعمل آورد.

🔻در ادامه مدیر روابط عمومی این شرکت به نمایندگی از مجموعه شرکت ملی پارس از بیمارستانهای ارس و شهداء این شهرستان بازدید و پیام قدردانی بهمراه لوح سپاس و هدایای اهدایی مدیر عامل شرکت را تقدیم پرستاران نمود.
انتهای پیام /

درباره شرکت

براي توسعه و عمران دشت مغان ، سرمايه‌گذاريهاي قابل ملاحظه‌اي از منابع مالي كشور انجام شده است كه عمدتاً مصروف عمليـات احداث سد مخزني قزل قشلاق ، سد انحرافي اصلاندوز ، شبكه آبـرساني ، قطعه‌بندي ، تسطيح ، شبكة زهكشي و … شده است.

بمنظور بهره‌برداري مطلوب از سرمايه‌گذاريهاي بعمل‌ آمده و بازگشت اصولي آن از طريق افزايش توليدات زراعي و دامي و محصولات صنايع وابسته ، از 90هزار هكتار اراضي زير شبكه حدود 63 هزار هكتار بعهدة شركت كشت و صنعت و دامپروري مغان گذارده شد. بيش از 18000هكتار از اراضي فوق‌الذكر كه در جنوب شبكه اصلي قرار داشت، مي‌بايستي از طريق پمپاژ آب از كانال و توزيع آن در اراضي بالادست با استفاده ازتكنولوژي نوين كه اجباراً نياز به سرمايه‌گذاري و تأمين منابع مالي داشت به زيركشت برده مي‌شد.

لذا پس از انقلاب شكوهمند اسلامي ‌ضرورت تأسيس شركت‌ ملي‌ كشت‌ و صنعت و دامپروري پارس بعنوان راه حل مناسب و ضروري (با استفاده ازسرمايه‌هاي غير دولتي)براي بهره‌برداري از اراضي عمران نشده كشت و صنعت مغان انتخاب گرديد.

پرتال اطلاع رسانی شرکت ملی کشت و صنعت دامپروری پارس

آدرس: اردبیل، پارس آباد ، جاده پروژه منطقه عملیاتی شرکت ملی کشت و صنعت و دامپروری پارس

 

تلفن: 3-32175001 045  | فاکس: 32175022 045 | رایانامه info@parsagroinc.ir | کد پستی: 5693131961

شبکه های اجتماعی:   |   |   |

 

بازدید امروز: 149 | بازدید دیروز: 249 | بازدید کل: 9518

تمامی حقوق برای شرکت ملی کشت و صنعت دامپروری پارس محفوظ است.

Template Design:ardim Group