مهندس اکبر محمدزاده مدیر عامل شرکت ملی پارس، بمناسبت ۵ اسفندماه وبا گرامیداشت روز مهندس ، پیامی صادر کردند:

پنجم اسفندماه، زاد روز دانشمند بزرگ ایرانی، خواجه نصیرالدین طوسی، مناسبتی ارزشمند برای بزرگداشت جایگاه مهندسی است. موعدی برای پاسداشت تعهد و تفکر مهندسانی است که توسعه‌ساز و تحول‌آفرین بوده‌اند و با تکیه بر اندیشه‌ و عمل خود جامعۀ امروز بشری را ممتاز و متمایز از گذشته ساخته‌اند.

بی شک مهندسان، آفرینندگان دنیای مدرن و تکنولوژی امروزندکه با تکیه بر خلاقیت، ابتکار، نوآوری و ابداع در عرصه اندیشه و عمل باعث پیشرفت و سازندگی در کشور هستند.

شرکت ملی پارس به عنوان موتور محرکه زراعت، دامپروری و باغبانی با متکی بر دانش مهندسی، از حضور دانش‌آموختگان رشته‌های مختلف مهندسی بهره برده و کوشیده است تمامی ظرفیت‌های در اختیار خود را برای توسعۀ زیرساخت‌های عمرانی و تولیدی این شرکت به کار گیرد.

بدیهی است توفیقات بدست آمده در تولیدات زراعی ، دامپروری و باغبانی آن مرهون نقش آفرینی و توانمندی مهندسان ارزشمند و فعال این شرکت است که به عنوان بازوان پرتوان کشاورزی، در صف نخست جهادگران عرصه تولید بوده و صادقانه و دلسوزانه انجام وظیفه می نمایند.

اینجانب ضمن تقدیر و تشکر از زحمات تلاشگران عرصه مهندسی ، این روز پرافتخار را به همه مهندسان متعهد و پرتلاش به ویژه جامعه مهندسان پرتلاش شرکت ملی پارس تبریک می گویم و از خداوند متعال توفیقات بیشتر در تحقق اهداف عالیه پیش روی حوزه تولیدات این شرکت را خواستارم.

اکبر محمدزاده
مدیر عامل و عضو هیئت مدیره
شرکت ملی کشت و صنعت و دامپروری پارس

روابط عمومی و امور بین الملل شرکت ملی پارس

درباره شرکت

براي توسعه و عمران دشت مغان ، سرمايه‌گذاريهاي قابل ملاحظه‌اي از منابع مالي كشور انجام شده است كه عمدتاً مصروف عمليـات احداث سد مخزني قزل قشلاق ، سد انحرافي اصلاندوز ، شبكه آبـرساني ، قطعه‌بندي ، تسطيح ، شبكة زهكشي و … شده است.

بمنظور بهره‌برداري مطلوب از سرمايه‌گذاريهاي بعمل‌ آمده و بازگشت اصولي آن از طريق افزايش توليدات زراعي و دامي و محصولات صنايع وابسته ، از 90هزار هكتار اراضي زير شبكه حدود 63 هزار هكتار بعهدة شركت كشت و صنعت و دامپروري مغان گذارده شد. بيش از 18000هكتار از اراضي فوق‌الذكر كه در جنوب شبكه اصلي قرار داشت، مي‌بايستي از طريق پمپاژ آب از كانال و توزيع آن در اراضي بالادست با استفاده ازتكنولوژي نوين كه اجباراً نياز به سرمايه‌گذاري و تأمين منابع مالي داشت به زيركشت برده مي‌شد.

لذا پس از انقلاب شكوهمند اسلامي ‌ضرورت تأسيس شركت‌ ملي‌ كشت‌ و صنعت و دامپروري پارس بعنوان راه حل مناسب و ضروري (با استفاده ازسرمايه‌هاي غير دولتي)براي بهره‌برداري از اراضي عمران نشده كشت و صنعت مغان انتخاب گرديد.

پرتال اطلاع رسانی شرکت ملی کشت و صنعت دامپروری پارس

آدرس: اردبیل، پارس آباد ، جاده پروژه منطقه عملیاتی شرکت ملی کشت و صنعت و دامپروری پارس

 

تلفن: 3-32175001 045  | فاکس: 32175022 045 | رایانامه info@parsagroinc.ir | کد پستی: 5693131961

شبکه های اجتماعی:   |   |   |

 

بازدید امروز: 42 | بازدید دیروز: 138 | بازدید کل: 18781

تمامی حقوق برای شرکت ملی کشت و صنعت دامپروری پارس محفوظ است.

Template Design:ardim Group