همایش هم اندیشی مدیران شرکت های زیر مجموعه شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت ملی کشت و صنعت و دامپروری پارس این همایش که به میزبانی شرکت ملی پارس رأس ساعت 7:45 صبح روز سه شنبه مورخ 8/12/96 در محل مجموعه باشگاه آجودانیه بانک ملی ایران برگزار شد با قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید توسط قاری محترم جناب آقای سید یعسوب شیرینی رئیس روابط عمومی و امور بین الملل شرکت ملی پارس و نواخته شدن سرود ملی جمهوری اسلامی ایران آغاز گردید .

در ابتدای برنامه و پس از پخش فیلم کوتا ه ، مدیر عامل محترم شرکت ،جناب آقای دکتر کاظم پور با حضور در جایگاه ضمن خیر مقدم به حضور میهمانان و مدعوین ، قدردانی ویژه ای از حضور مدیران محترم شرکتهای زیر مجموعه بعمل آورده و حضور معاون محترم وزیر جهاد کشاورزی جناب آقای دکتر کلانتری را به عنوان سخنران اصلی همایش ، مغتنم شمرده و افتخاری برای مجموعه دانستند . و از حضور وحمایتهای بی دریغ جناب آقای دکتر غریب پور مدیر عامل محترم شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی در برگزاری این همایش تشکر و قدردانی نمودند.

همچنین ، دکتر کاظم پور گزارش مختصری از تاریخچه تشکیل و پایه گذاری شرکت ملی کشت و صنعت و دامپروری پارس ، فعالیتهای جاری و پروژه های در دست اقدام و همچنین از برنامه ها و چشم انداز های آتی شرکت ، ارائه فرمودند .

دکتر کاظم پور با اشاره به عملیاتی شدن مراحل اجرائی پروژه تبدیل 4200هکتاراز اراضی دیم و قسمتی از اراضی نشتی به آبی و تجهیز آن به سیستم های نوین آبیاری بارانی ، اعلام داشتند: فاز اول پروژه موصوف به میزان 1380 هکتار با سرعت در حال اجراست.

در پایان ، دکتر کاظم پور با قدردانی مجدد از مدیران و اساتید حاضر در همایش بویژه دکتر غریب پور مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی ، دکتر کلانتری و دکتر وظیفه دوست سخنرانان محترم همایش وآرزوی موفقیت برای تلاشگران عرصه تولید برنامه خود را به پایان رساندند.

گزیده ای ازتصاویر

 

 

درباره شرکت

براي توسعه و عمران دشت مغان ، سرمايه‌گذاريهاي قابل ملاحظه‌اي از منابع مالي كشور انجام شده است كه عمدتاً مصروف عمليـات احداث سد مخزني قزل قشلاق ، سد انحرافي اصلاندوز ، شبكه آبـرساني ، قطعه‌بندي ، تسطيح ، شبكة زهكشي و … شده است.

بمنظور بهره‌برداري مطلوب از سرمايه‌گذاريهاي بعمل‌ آمده و بازگشت اصولي آن از طريق افزايش توليدات زراعي و دامي و محصولات صنايع وابسته ، از 90هزار هكتار اراضي زير شبكه حدود 63 هزار هكتار بعهدة شركت كشت و صنعت و دامپروري مغان گذارده شد. بيش از 18000هكتار از اراضي فوق‌الذكر كه در جنوب شبكه اصلي قرار داشت، مي‌بايستي از طريق پمپاژ آب از كانال و توزيع آن در اراضي بالادست با استفاده ازتكنولوژي نوين كه اجباراً نياز به سرمايه‌گذاري و تأمين منابع مالي داشت به زيركشت برده مي‌شد.

لذا پس از انقلاب شكوهمند اسلامي ‌ضرورت تأسيس شركت‌ ملي‌ كشت‌ و صنعت و دامپروري پارس بعنوان راه حل مناسب و ضروري (با استفاده ازسرمايه‌هاي غير دولتي)براي بهره‌برداري از اراضي عمران نشده كشت و صنعت مغان انتخاب گرديد.

پرتال اطلاع رسانی شرکت ملی کشت و صنعت دامپروری پارس

آدرس: اردبیل، پارس آباد ، جاده پروژه منطقه عملیاتی شرکت ملی کشت و صنعت و دامپروری پارس

 

تلفن: 3-32175001 045  | فاکس: 32175022 045 | رایانامه info@parsagroinc.ir | کد پستی: 5693131961

شبکه های اجتماعی:   |   |   |

 

بازدید امروز: 31 | بازدید دیروز: 152 | بازدید کل: 8792

تمامی حقوق برای شرکت ملی کشت و صنعت دامپروری پارس محفوظ است.

Template Design:ardim Group