پیام تبریک مدیر عامل شرکت ملی پارس به مناسبت روز ملی حمل و نقل:

مدیر عامل شرکت ملی پارس طی پیامی روز ملی حمل و نقل را به تلاشگران این عرصه تبریک گفت ‌؛ متن پیام به شرح زیر می باشد :

در جامعه امروز فعالان عرصه حمل و نقل نقش بسیار حیاتی در توسعه اقتصادی و پویایی افراد در زندگی شهری و روستایی دارند و قطعاً تلاشگران این عرصه به خوبی آگاه هستند که مسیر توسعه و پیشرفت حاصل نمی شود مگر با چشم انداز به هدفی والاتر در این مسیر که انشاءالله با همت و تدبیری شایسته تحقق می یابد.
بدینوسیله اینجانب فرا رسیدن ۲۶آذرماه؛ روز حمل و نقل را به همه زحمتکشان و فعالان عرصه حمل و نقل خصوصا در مجموعه بزرگ شرکت ملی پارس تبریک و تهنیت عرض نموده و ضمن احترام به همه تلاشگران ، خدمات صورت گرفته در این حوزه را پاس می دارم.

امید است در سایه الطاف الهی و در راستای اهداف والای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق و سرفراز باشید.

                    اکبر محمدزاده
مدیر عامل و عضو هیات
مدیره شرکت ملی پارس

✅روابط عمومی و امور بین الملل شرکت ملی پارس

درباره شرکت

براي توسعه و عمران دشت مغان ، سرمايه‌گذاريهاي قابل ملاحظه‌اي از منابع مالي كشور انجام شده است كه عمدتاً مصروف عمليـات احداث سد مخزني قزل قشلاق ، سد انحرافي اصلاندوز ، شبكه آبـرساني ، قطعه‌بندي ، تسطيح ، شبكة زهكشي و … شده است.

بمنظور بهره‌برداري مطلوب از سرمايه‌گذاريهاي بعمل‌ آمده و بازگشت اصولي آن از طريق افزايش توليدات زراعي و دامي و محصولات صنايع وابسته ، از 90هزار هكتار اراضي زير شبكه حدود 63 هزار هكتار بعهدة شركت كشت و صنعت و دامپروري مغان گذارده شد. بيش از 18000هكتار از اراضي فوق‌الذكر كه در جنوب شبكه اصلي قرار داشت، مي‌بايستي از طريق پمپاژ آب از كانال و توزيع آن در اراضي بالادست با استفاده ازتكنولوژي نوين كه اجباراً نياز به سرمايه‌گذاري و تأمين منابع مالي داشت به زيركشت برده مي‌شد.

لذا پس از انقلاب شكوهمند اسلامي ‌ضرورت تأسيس شركت‌ ملي‌ كشت‌ و صنعت و دامپروري پارس بعنوان راه حل مناسب و ضروري (با استفاده ازسرمايه‌هاي غير دولتي)براي بهره‌برداري از اراضي عمران نشده كشت و صنعت مغان انتخاب گرديد.

پرتال اطلاع رسانی شرکت ملی کشت و صنعت دامپروری پارس

آدرس: اردبیل، پارس آباد ، جاده پروژه منطقه عملیاتی شرکت ملی کشت و صنعت و دامپروری پارس

 

تلفن: 3-32175001 045  | فاکس: 32175022 045 | رایانامه info@parsagroinc.ir | کد پستی: 5693131961

شبکه های اجتماعی:   |   |   |

 

بازدید امروز: 151 | بازدید دیروز: 249 | بازدید کل: 9520

تمامی حقوق برای شرکت ملی کشت و صنعت دامپروری پارس محفوظ است.

Template Design:ardim Group