پیام مدیر عامل شرکت ملی پارس بمناسبت ترور ناجوانمردانه شهید دکتر محسن فخری زاده

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت ملی پارس، مهندس اکبر محمدزاده مدیر عامل شرکت ملی پارس در پیامی شهادت دانشمند هسته ای دکتر محسن فخری زاده را تسلیت گفت متن پیام به شرح زیر است:

بسم رب الشهدا و الصدیقین
شهادت هنر مردان خداست

ترور ناجوانمردانه شهید دکتر محسن فخری زاده، از دانشمندان هسته ای کشورمان توسط عوامل رژیم بدنام و جعلی صهیونیستی نشان داد که استکبار جهانی و هم پیمانانشان که همیشه در برابر اراده ملت ایران تسلیم بوده و توان رویارویی با جوانان غیور این مرز و بوم را ندارند دست خود را به خون پاک یکی دیگر از دانشمندان هسته‌ای کشورمان آغشته کردند به این خیال واهی که خواهند توانست مانع پیشرفت و پیشروی ملت ایران در عرصه‌های مختلف علمی شوند.
اما دشمنان نمی دانند با شهادت فرزندان این ملت، در عزم و اراده مردم ایران خلل وارد نمی شود ولی همانگونه که در چهار دهه گذشته نتوانستند، پس از این هم نخواهند نتوانست

اینجانب ضمن عرض تسلیت شهادت این دانشمند صنعت دفاعی به محضر مقام معظم انقلاب (مدظله العالی)، جامعه دانشمندان هسته‌ای و خانواده وی و ملت شهید پرور ایران اسلامی، علو درجات برای این شهید بزرگوار و صبر جزیل برای بازماندگان را از محضر خداوند منان خواستارم.

اکبر محمدزاده
مدیر عامل و عضو هیئت
مدیره شرکت ملی پارس

درباره شرکت

براي توسعه و عمران دشت مغان ، سرمايه‌گذاريهاي قابل ملاحظه‌اي از منابع مالي كشور انجام شده است كه عمدتاً مصروف عمليـات احداث سد مخزني قزل قشلاق ، سد انحرافي اصلاندوز ، شبكه آبـرساني ، قطعه‌بندي ، تسطيح ، شبكة زهكشي و … شده است.

بمنظور بهره‌برداري مطلوب از سرمايه‌گذاريهاي بعمل‌ آمده و بازگشت اصولي آن از طريق افزايش توليدات زراعي و دامي و محصولات صنايع وابسته ، از 90هزار هكتار اراضي زير شبكه حدود 63 هزار هكتار بعهدة شركت كشت و صنعت و دامپروري مغان گذارده شد. بيش از 18000هكتار از اراضي فوق‌الذكر كه در جنوب شبكه اصلي قرار داشت، مي‌بايستي از طريق پمپاژ آب از كانال و توزيع آن در اراضي بالادست با استفاده ازتكنولوژي نوين كه اجباراً نياز به سرمايه‌گذاري و تأمين منابع مالي داشت به زيركشت برده مي‌شد.

لذا پس از انقلاب شكوهمند اسلامي ‌ضرورت تأسيس شركت‌ ملي‌ كشت‌ و صنعت و دامپروري پارس بعنوان راه حل مناسب و ضروري (با استفاده ازسرمايه‌هاي غير دولتي)براي بهره‌برداري از اراضي عمران نشده كشت و صنعت مغان انتخاب گرديد.

پرتال اطلاع رسانی شرکت ملی کشت و صنعت دامپروری پارس

آدرس: اردبیل، پارس آباد ، جاده پروژه منطقه عملیاتی شرکت ملی کشت و صنعت و دامپروری پارس

 

تلفن: 3-32175001 045  | فاکس: 32175022 045 | رایانامه info@parsagroinc.ir | کد پستی: 5693131961

شبکه های اجتماعی:   |   |   |

 

بازدید امروز: 47 | بازدید دیروز: 152 | بازدید کل: 8808

تمامی حقوق برای شرکت ملی کشت و صنعت دامپروری پارس محفوظ است.

Template Design:ardim Group